Kobiety : Pierwsze punkty już na koncie!

Pierwsze 3 punkty już na koncie naszych kobiet! Poniżej relacja z klubowego Fanpage'u dziewczyn!

Udana inauguracja sezonu w wykonaniu zawodniczek KS Piast Nowa Ruda!

Noworudzianki rozegrały bardzo dobre spotkanie - dominowały na boisku, przeprowadzały wiele groźnych akcji (m.in. słupek i poprzeczka) oraz grały pewnie w obronie (czyste konto i niewykorzystany rzut karny przeciwniczek).

Jedyna bramka w tym meczu padła w pierwszej połowie spotkania, kiedy doskonałym dośrodkowaniem popisała się Izabela Szymańska, a jeszcze lepszym wykończeniem głową kapitan Magdalena Kapłon

Wynik mógł być bardziej okazalszy, jednak co najważniejsze - cieszą trzy punkty zapisane na konto zawodniczek Piasta

W kolejnym spotkaniu piłkarki noworudzkiej drużyny zagrają z MLKS Polonia Środa Śląskana stadionie Centrum Turystyczno Sportowe Sp. z o.o.w Słupcu. Mecz ten odbędzie się w niedzielę, 3 września, o godzinie 14:00. Zapraszamy do kibicowania!

EKS Kolektyw Radwanice - Dziewczyny 0-1 KS Piast Nowa Ruda

Bramka: Kapłon Magdalena

Skład: Muczyńska Natalia - Włodarczyk Aleksandra, Kapłon Magdalena, Stasiewicz Aleksandra, Szymańska Oliwia (56' Michalak Paulina) - Szymańska Izabela (75' Rockx Natalia), Banaś Patrycja, Kozioł Agnieszka, Szulc Kornelia (69' Ważna Laura), Patryjak Katarzyna - Ratowicz Sylwia (41' Tarnawska Klaudia)

HEJ PIAST!